Ayça Törün Kimdir?

Hatırlamak için geliriz bu dünyaya. Kim olduğumuzu, gücümüzü, zamanın evrensel dilini, hayatın yansımamız olduğunu, karşılaştığımız insanların, kendimizi içinde bulduğumuz durumların, olayların bizi yansıtan aynalar olduğunu. Oyun böyle oynanıyor. Önce kim olduğunu hatırlayıp sonra kendini keşfedersin.

Yaşamayı seçtiği her an kendinin kaşifidir insan.

Öyle de oldu… Aynalarım bana BEN dediğim ışığı hatırlattı ve keşif maceram başladı.

Her keşif beni ilham dolu alemlere sürüklüyor.

Kurumsal hayattan tasarım dünyasına uzanan macera dolu bir yolculuk. Önce program sunuculuğu, ardından fotoğrafçılık, derken iletişim eğitmenliği, şimdilerde ise takı tasarımına başlayan bir Ayça Törün var karşınızda. Musikiye merak sarıp solistlik, koristlik, keman ve ud çalma deneyiminden geçmem de cabası.

Yüzyıllar öncesinde Sokrates ve onun gibi ünlü düşünürler “Ey insanoğlu, kendini bil!” diye dümen kırmışlar yaşam okyanuslarını keşfederken. Seyir defterlerine de ‘Ruhunu tanı ve kendi yeteneğin ile neler yapabileceğini bil’ rotasını çizmişler.

Ben de onların çizdiği rotayı takip edip ‘Büyük Farkındalıklar Takım Adaları’na ulaşmayı başardım.

Ne mutluluk ama… 

AMACIM TASARIMLARIMLA GÖNLÜNDE BİR IŞIK YAKMAK

Sana bu noktada çok önemli bir sır vereceğim. Özgürlüğün sırrını.. Kendini bilmek, kendini tanımak insana müthiş bir özgürlük hissi veriyor. Aynı zamanda müthiş bir özgüvene sahip oluyorsun. Ben içsel maceramda hala kendimi yeniden ve yeniden keşfetmeye devam ediyorum.

Amacım bugüne kadar öğrendiğim içsel öğretileri tasarladığım takılarla buluşturup senin gönlünde bir ışık yakmak. Sanata ve öğrenmeye aşık olduğum için takılarım, içimdeki özgür ruhu yansıtan bohem tarz ile bütünleşti. Bu yüzden marka ismimi BOHEM BY AYÇA olarak belirledim.

TASARLADIĞIM HER TAKININ SENİN İÇİN BİR İSMİ VE BİR MESAJI VAR.

Öğrendiğim bir şey var ki, gözümüzle gördüğümüz, algıladığımız her insanda, hayvanda, bitkide tanrının eşsiz sevgisi mevcut. Bu eşsiz sevgi aslında senin içinde. Her zaman senden yansıyanı görürsün onda.

İstedim ki tasarladığım her takı görene, sahip olana içindeki o eşsiz sevginin varlığını anımsatsın. Bu yüzden her tasarımımın senin için bir ismi ve bir mesajı var.

RUHUNU ÖZGÜR BIRAK, BU YOLCULUKTA TAKILARIN SENİ YANSITSIN.

Farkında mısın, sen de bu maceranın kaşiflerinden birisin. Bu yolculukta bana eşlik etmeye, benimle dümen kırmaya var mısın? Gel yeni ‘Farkındalık Adaları’nı birlikte keşfedelim.

Bu büyük yolculukta rotanı çizecek olan ruhunu özgür bırak ve takılarını kuşan. Kuşan ki onlar yolunu aydınlatan yıldızlar olsun.

O vakit iskele alabanda…

Daima keşfet!

Ruhunu özgür bırak, bu yolculukta takıların seni yansıtsın. 

Start typing and press Enter to search

Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Sohbeti aç
Merhaba,
Biyografi ile ilgili bilgi almak ister misiniz?